Konstrukcje gruntowe

363307135_126507997169774_3713344082180798993_n

Konstrukcje gruntowe

Konstrukcje fotowoltaiczne na gruncie to idealne rozwiązanie dla osób, które część swojego terenu chcą przeznaczyć na inwestycję we własne, odnawialne źródło energii. Instalacje naziemne pozwalają na dużo lepsze ustalenie idealnej ekspozycji względem słońca, są też wygodniejsze w utrzymaniu niż konstrukcje dachowe.

W naszej ofercie posiadamy wiele rozwiązań konstrukcyjnych na instalacje naziemne. Wykonujemy je ze stali konstrukcyjnej pokrytej powłoką Magnelis, dzięki której nasze materiały są wysoce odporne na korozję i ścieranie.

Oferujemy:

  • konstrukcje jednopodorowe dostępne w układach pionowych (2V) i poziomych (3H)
  • konstrukcje dwupodporowe dostępne w układach pionowych (2V), poziomych (3H oraz 4H), a także pod moduły Bifacial (wykorzystujące wierzchnią i spodnią stronę panela do pozyskiwania energii ze słońca) w układach poziomych (3H i 4H).
Postaw na lidera w branży mocowań fotowoltaicznych – skontaktuj się z nami poprzez formularz!

Grunt to solidność i niezawodność!
img
Icon

Kompletne rozwiązania

Konstrukcje na miarę Twojej instalacji - gwarancja niezawodności!

img
Icon

Wysoka jakość

Najlepsze materiały - pewność, na którą zawsze możesz liczyć!

img
Icon

Solidna obsługa

Inwestycja w pewność i skuteczność - Twój sukces to nasz cel!

Jak najbardziej - w zależności od rodzaju pokrycia dachowego wybieramy różne rodzaje konstrukcji: balastowe, klejone, zgrzewane czy przykręcane. Dodatkowo, instalacje wykonujemy na bazie standardowych ekierek lub w systemie bezprofilowym. Więcej o rodzajach konstrukcji oraz połaciach dachowych, na których je wykonujemy, dowiesz się w zakładce “Nasze produkty”. ‌

W DB-Energy oferujemy kompleksową sprzedażą najwyższej jakości mocowań fotowoltaicznych. Nie zajmujemy się montażem materiałów konstrukcyjnych, jednak stosujemy odpowiednie rozwiązania, aby uzyskać maksimum potencjału z Twojej inwestycji.

Wybór konstrukcji DB-Energy to inwestycja w pewne, wydajne i trwałe rozwiązania. Materiały najwyższej jakości zapewniają długą żywotność mocowań, a optymalizacja wydajności oraz indywidualne podejście do każdego klienta pozwalają na zwiększenie potencjału instalacji. Odporność na różne warunki atmosferyczne oraz wygodny montaż mówią same za siebie - z DB-Energy wybierasz dobre rozwiązania i lepszą przyszłość!