Konstrukcje na dach płaski

Niezawodność na lata

Konstrukcje na dach płaski

Montaż instalacji fotowoltaicznej jest możliwy jedynie na dachach skośnych? Nic bardziej mylnego! W DB-Energy bez strat pod kątem jakości wykonujemy konstrukcje fotowoltaiczne również na dachach płaskich, w dodatku w różnych wariantach:

Oferujemy konstrukcje na dachach płaskich na bazie standardowych ekierek (w systemie z profilami 40×40) lub w systemie bezprofilowym.

Instalacje fotowoltaiczne to wysoce opłacalne źródło energii elektrycznej. Skontaktuj się z nami już dziś, aby móc cieszyć się nią jak najszybciej!

Solidna konstrukcja, to fundament długoletniej niezawodności w wykonanej instalacji!

img
Icon

Kompletne rozwiązania

Konstrukcje na miarę Twojej instalacji - gwarancja niezawodności!

img
Icon

Wysoka jakość

Najlepsze materiały - pewność, na którą zawsze możesz liczyć

img
Icon

Solidna obsługa

Inwestycja w pewność i skuteczność - Twój sukces to nasz cel!

Jak najbardziej - w zależności od rodzaju pokrycia dachowego wybieramy różne rodzaje konstrukcji: balastowe, klejone, zgrzewane czy przykręcane. Dodatkowo, instalacje wykonujemy na bazie standardowych ekierek lub w systemie bezprofilowym. Więcej o rodzajach konstrukcji oraz połaciach dachowych, na których je wykonujemy, dowiesz się w zakładce “Nasze produkty”.

W DB-Energy oferujemy kompleksową sprzedażą najwyższej jakości mocowań fotowoltaicznych. Nie zajmujemy się montażem materiałów konstrukcyjnych, jednak stosujemy odpowiednie rozwiązania, aby uzyskać maksimum potencjału z Twojej inwestycji.

Wybór konstrukcji DB-Energy to inwestycja w pewne, wydajne i trwałe rozwiązania. Materiały najwyższej jakości zapewniają długą żywotność mocowań, a optymalizacja wydajności oraz indywidualne podejście do każdego klienta pozwalają na zwiększenie potencjału instalacji. Odporność na różne warunki atmosferyczne oraz wygodny montaż mówią same za siebie - z DB-Energy wybierasz dobre rozwiązania i lepszą przyszłość!‌