Konstrukcje na dach skośny

Niezawodność na lata

Konstrukcje na dach skośny

Duży procent budynków ma dach skośny, co wymaga zastosowania dedykowanej konstrukcji.Rodzaje uchwytów, na których montujemy konstrukcje fotowoltaiczne, różnią się w zależności od połaci dachowej. Dachy, na jakich wykonujemy instalacje, to:

img
Icon

Kompletne rozwiązania

Konstrukcje na miarę Twojej instalacji - gwarancja niezawodności!

img
Icon

Wysoka jakość

Najlepsze materiały - pewność, na którą zawsze możesz liczyć!

img
Icon

Solidna obsługa

Inwestycja w pewność i skuteczność - Twój sukces to nasz cel!

Jak najbardziej - w zależności od rodzaju pokrycia dachowego wybieramy różne rodzaje konstrukcji: balastowe, klejone, zgrzewane czy przykręcane. Dodatkowo, instalacje wykonujemy na bazie standardowych ekierek lub w systemie bezprofilowym. Więcej o rodzajach konstrukcji oraz połaciach dachowych, na których je wykonujemy, dowiesz się w zakładce “Nasze produkty”.

W DB-Energy oferujemy kompleksową sprzedażą najwyższej jakości mocowań fotowoltaicznych. Nie zajmujemy się montażem materiałów konstrukcyjnych, jednak stosujemy odpowiednie rozwiązania, aby uzyskać maksimum potencjału z Twojej inwestycji.‌

Wybór konstrukcji DB-Energy to inwestycja w pewne, wydajne i trwałe rozwiązania. Materiały najwyższej jakości zapewniają długą żywotność mocowań, a optymalizacja wydajności oraz indywidualne podejście do każdego klienta pozwalają na zwiększenie potencjału instalacji. Odporność na różne warunki atmosferyczne oraz wygodny montaż mówią same za siebie - z DB-Energy wybierasz dobre rozwiązania i lepszą przyszłość!