Hurtownia DB-Energy

Czym się zajmujemy?

W Hurtowni Fotowoltaicznej DB-Energy zajmujemy się kompleksową sprzedażą mocowań fotowoltaicznych. Naszym głównym celem jest dostarczanie klientom najwyższej jakości materiałów konstrukcyjnych, które umożliwią im inwestycję we własne odnawialne źródło energii słonecznej.

Dlaczego warto nas wybrać

Co nas wyróżnia

Jakość wykonania

Wszystkie artykuły w naszej ofercie są wykonane z materiałów najwyższej jakości. Prowadzimy sprzedaż gotowych zestawów montażowych pod konkretne instalacje oraz elementów składowych konstrukcji.

Systemy montażowe

W ofercie znajdują się zaawansowane technologicznie systemy montażowe do konstrukcji fotowoltaicznych. Mamy szeroki wybór zarówno konstrukcji wolnostojących, jak i dachowych.

Dostawa
towaru

Dostarczamy konstrukcje pod dom klienta!

Nie musisz się martwić, jak dowieźć konstrukcję, czy ją rozładować!

Szybka realizacja zamówień

Dzięki wysokim stanom magazynowym zapewniamy Państwu szybą realizację złożonego zamówienia.
Icon

1000t+

Sprzedanego materiału
Icon

500+

Wykonanych konstrukcji
Icon

500+

Zadowolonych klientów
Wysoka jakość

Poznaj nasze produkty

Konstrukcje gruntowe

Posiadamy w ofercie konstrukcje jednopodporowe oraz dwupodporowe

Elementy
składowe

Elementy składowe konstrukcji fotowoltaicznych, od śrubek po uchwyty czy profile montażowe
Partnerzy

Zaufali nam

Nasze certyfikaty

Kliknij w certyfikat i sprawdź szczegóły

Opinie

Co klienci o nas piszą?

DB-Energy
DB-Energy
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jak najbardziej - w zależności od rodzaju pokrycia dachowego wybieramy różne rodzaje konstrukcji: balastowe, klejone, zgrzewane czy przykręcane. Dodatkowo, instalacje wykonujemy na bazie standardowych ekierek lub w systemie bezprofilowym.

W DB-Energy oferujemy kompleksową sprzedażą najwyższej jakości mocowań fotowoltaicznych. Nie zajmujemy się montażem materiałów konstrukcyjnych, jednak stosujemy odpowiednie rozwiązania, aby uzyskać maksimum potencjału z Twojej inwestycji.

Wybór konstrukcji DB-Energy to inwestycja w pewne, wydajne i trwałe rozwiązania. Materiały najwyższej jakości zapewniają długą żywotność mocowań, a optymalizacja wydajności oraz indywidualne podejście do każdego klienta pozwalają na zwiększenie potencjału instalacji. Odporność na różne warunki atmosferyczne oraz wygodny montaż mówią same za siebie - z DB-Energy wybierasz dobre rozwiązania i lepszą przyszłość!

DSC01118_kopia
DSC01109 1 scaled

Skontaktuj się z nami

    wybór jest prosty

    Dlaczego my?

    Oferujemy poszczególne elementy montażowe, takie jak: profile 40x40, mostki trapezowe, trójkąty, śruby dwugwintowe, uziomy, klemy, śruby i nakrętki. Poprzez dostępność oferowanych towarów, gwarantujemy sprawne i szybkie realizacje. Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści ds. sprzedaży, obsługi klienta i projektowania konstrukcji. Przed wprowadzeniem nowego produktu do oferty, przeprowadzamy szczegółową analizę i kontrolę, żeby móc zaoferować naszym Klientom tylko zweryfikowany wyrób.

    Niezawodne konstrukcje, bezpieczeństwo na lata